O nas

Firma Alpin-Tech Usługi Alpinistyczne inż. Tomasz Buczacki

Na początku pojawiła się pasja wspinania skałkowego. Następnie przerodziła się ona w sposób na życie. W 2014 roku postanowiłem otworzyć firmę alpinistyczną o bogatej ofercie świadczenia usług wysokościowych. Obecnie wykonujemy zadania alpinistyczne z certyfikatem Irata, alborystyczne, elekrtyczne do 1 kV.

 

Firma świadczy usługi z zakresu :

Reklamy, mycia okien i elewacji, renowacji dachów, anty korozja elementów stalowych, odśnieżania dachów, ścinka i pielęgnacja drzew metodami alpinistycznymi i wiele innych prac związanymi z trudno dostępnymi miejscami na wysokościach. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i bardzo dbamy aby nasi klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy. Szczegółowy wykaz oferty możecie Państwo znaleźć w zakładce oferta

 

Działamy na terenie całego kraju a w szczególności województwo lubuskie: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Gubin, Słubice, Lubsko, Wschowa, Szprotawa, Krosno Odrzańskie, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Skwierzyna, Kożuchów, Witnica, Rzepin, Nowogród Bobrzański, Zbąszynek, Bytom Odrzański, Jasień, Babimost, Czerwieńsk, Iłowa, Sława, Ośno Lubuskie, Kargowa, Małomice, Gozdnica, Dobiegniew, Nowe Miasteczko, Cybinka, Łęknica, Torzym, Trzciel, Lubniewice, Szlichtyngowa

 

Prace wysokościowe wykonują profesionalni technicy dostępu linowego, którzy posiadają najlepszy międzynarodowy certyfikat uznawany na całym świecie IRATA  Industrial Rope Access Trade Association INTERNATIONAL - Międzynarodowe Branżowe Stowarzyszenie Przemysłowego Dostępu Linowego,  oraz niezbędne badania lekarskie. Sprzęt używany przy pracach spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, jest zgodny z polskimi normami.

CERTYFIKAT IRATA:

Firma Alpin-tech wykonuje prace wysokościowe zgodnie
ze standardami narzuconymi przez system IRATA. Każdy z naszych pracowników posiada certyfikat, który poprzedza egzamin teoretyczny i praktyczny przeprowadzony przez niezależnego asesora zagranicznego oraz szczegółowe badania lekarskie przeprowadzone przez lekarza medycyny pracy. IRATA jest międzynarodową organizacją uznawaną za autorytet w dziedzinie przemysłowego dostępu linowego. Jej celem jest promowanie i rozwijanie bezpiecznych technik pracy na wysokościach przez wykwalifikowanych techników. Zakłada ona pracę na dwóch oddzielnie zakotwiczonych linach. Pierwsza z nich jest robocza, druga zabezpieczająca. Stosowane rozwiązania wpływają na szybkość i bezpieczeństwo wykonywanej pracy w trudno dostępnych miejscach nie wpływając na przebieg innych prac.

Chcesz więcej informacji: www.irata.org

Nasz sprzęt alpinistyczny posiada
wszystkie niezbędne normy:

EN 361, EN 813,EN 358,CE - UPRZĄŻ

EN 341A,EN 12841C - IDS

PN- EN 397,PN- EN 12492 - KASK

EN 353 - 2, EN 12841A - ASAP