Mycie dachu i malowanie

Odnawiamy dachy budynków mieszkalnych, administracji publicznej oraz prywatnych domków jednorodzinnych.

Czyścimy: blachę trapezową, falistą, płaską, felcowaną, blacho dachówkę, dachówkę betonową, ceramiczną, gont drewniany, gont bitumiczny, eternit, elewację, kostkę brukową, podjazdy, ogrodzenia drewniane.

Czas realizacji zlecenia to 2 dni na mycie dachu oraz 2 dni na malowanie.
W sumie potrzebujemy 4 dni aby Twój dach nabrał nowego blasku. W czasie wykonywania prac korzystamy z technik alpinistycznych aby obniżyć koszty usługi.

Dlaczego warto dbać o swój dach?
Problem z wykwitami lub mchem występuje najczęściej północnej i zachodniej części dachu. Głównym powodem jest wilgoć i zacienienie. Kolejny element do brud wynikający z bliskiej lokalizacji ciągów komunikacyjnych oraz elementy organiczne np. liście z drzew. Dbając o swój dach poprawimy wygląd estetyczny własnego budynku. Poprzez odpowiednią impregnację i ochronę przed promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeń powstałych z brudu, wykwitów, mchu przyczynimy się do dłuższego eksploatowania powierzchni dachowej.

OPCJE SKUTECZNEGO CZYSZCZENIA I KONSERWACJI DACHU:

1 Opcja :  Mycie dachu gorącą wodą i chemią pod wysokim ciśnieniem - następnie oprysk środkiem impregnującym Hydro blok.

2 Opcja: Mycie dachówki następnie malowanie dachu 2 warstwy.
Etap ten jest zalecany, zabezpiecza w sposób długotrwały i pozwala cieszyć się naszym czystym dachem.

Malowanie dachu z blacho dachówki.
Proces przygotowania dachu do malowania w etapach :

1. Mycie i czyszczenie dachu

2. Usunięcie ognisk korozji metodą mechaniczną w przypadku blacho dachówki (stosowanie szlifierki kątowej z nakładką lub środki chemiczne likwidujące rdzę)

3. Badanie przyczepności pierwotnej warstwy powłok lakierniczych metodą nacinania

4. Odtłuszczanie chemiczne

5. Malowanie 2 warstwy.

Do nakładania farby używamy profesjonalnego agregatu malarskiego membranowego zaprojektowanego do malowania metodą hydrodynamiczną - farba jest rozpylana bez powietrza, co zmniejsza znacznie zapylenie i straty. W przypadku płaskich powierzchni 99% farby trafia na podłoże. Metoda hydrodynamiczna jest dokładna i szybka. Warstwa farby jest równomierna i z dużą siłą nakładana jest do podłoża.

Wzornik kolorów dostarczam do klienta osobiście.

W CELU WYCENY PAŃSTWA DACHU PROSZĘ O KONTAKT TEL : 512-248-087
Gwarancja:
Firma Alpin-Tech na wszystkie swoje prace udziela pisemnej gwarancji.